REPETYTORYJNE e-kursy języków obcych (Online REMEDIAL COURSES in foreign languages) - 12.07.-25.08.2017

Informujemy, że na podstawie Zarządzenia nr 20 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 28 marca 2013 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne od roku akademickiego 2013/2014 studenci, którzy wykorzystali już dwa żetony egzaminacyjne i zamierzają po raz kolejny podejść do egzaminu certyfikacyjnego, będą zobowiązani do zarejestrowania się na 10 godzinny kurs on-line w ramach powtarzania zajęć z języka obcego z powodu niezadowalających wyników w nauce. Koszt kursu wraz z weryfikacją efektów 150 PLN.

Aby zarejestrować się na kolejny egzamin certyfikacyjny należy:

  • opłacić kurs repetytoryjny (kwota do zapłaty pojawi się w zakładce „płatności”)
  • dokonać rejestracji na odpowiedni językowy kurs repetytoryjny SzJO w Rejestracji Żetonowej w terminie podanym na stronie: http://rejestracja.usos.uw.edu.pl/
  • przystąpić do 10 godzinnego repetytoryjnego kursu językowego on-line, dostępnego w konkretnym terminie (patrz: informacja poniżej) na platformie COME http://kampus.come.uw.edu.pl/
    U
    WAGA! Dostęp do zadań kursowych możliwy jest po autoryzacji studenta po zapisaniu się na kurs w Rejestracji Żetonowej.

Student otrzymuje kolejny żeton egzaminacyjny po uregulowaniu płatności za kurs. Brak opłaty uniemożliwi dokonanie rejestracji. 

Repetytoryjne kursy języków obcych będą dostępne na platformie COME http://kampus.come.uw.edu.pl/ w zakładce Repetytoryjne e-kursy języków obcych w terminie 12.07.-25.08.2017.

Ostatnia modyfikacja: piątek, 7 lipca 2017, 12:58