"Niezbędnik egzaminatora" jest samouczkiem przygotowanym na specjalne potrzeby przygotowania egzaminów oraz zaliczeń na ogólnouniwersyteckiej platformie e-learningowej Kampus. Stworzone przez nas instrukcje i tutoriale pomogą Państwu przygotować egzamin dla studentów w wybranym przez siebie zakresie. 

„Niezbędnik prowadzącego” jest samouczkiem przygotowanym specjalnie na potrzeby szybkiego przygotowania zajęć zdalnych na ogólnouniwersyteckiej platformie e-learningowej Kampus. Po zapisaniu się na kurs można zobaczyć, jak wygląda e-kurs na platformie, jeśli dotąd nie mieli takiej Państwo okazji. Znajdują się w nim informacje nt. tego jak, krok po kroku, przygotować swój nowy e-kurs, a także wskazówki dotyczące podstawowych funkcji platformy, umieszczania materiałów, komunikacji ze studentami, a także screenshoty i tutoriale wideo.

UWAGA! Dostęp do kursu wymaga zalogowania się danymi takimi jak do USOSa.

"Niezbędnik koordynatora" jest przeznaczony dla osób pełniących rolę koordynatora ds. zajęć, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym. Klucz dostępu do tego Niezbędnika został przekazany koordynatorom w odrębnym mailu. 

Jeśli pełnią Państwo rolę koordynatora, a nie otrzymali Państwo klucza dostępu, prosimy o kontakt pod adresem pomoc-ckc@uw.edu.pl